Wyślij wiadomość
SUPER SECURITY LTD profil firmy
profil firmy
Dom >
SUPER SECURITY LTD profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Mrs. SANDY
Faks: 86-510-88782467
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

SUPER SECURITY LTD

Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
Szczegóły firmy
Super Security Equipment Co Ltd, firma zajmująca się produkcją na dużą skalę, specjalizuje się w palnych szafach bezpieczeństwa, metalowych szafach bezpieczeństwa, szafkach bezpieczeństwa PP, szafkach medycznych, suszarniach, suszarkach i ognioodpornych. Po wielu latach starań i rozwoju, teraz stajemy się jednym z wiodących producentów i dostawców sprzętu bezpieczeństwa w Chinach. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma międzynarodowymi firmami, instytutami badawczymi i uniwersytetami w Chinach, cieszymy się dobrą reputacją na rynku bezpieczeństwa w kraju i na świecie.

Dzięki zaawansowanemu zespołowi produkcyjnemu i zaawansowanemu sprzętowi do obróbki stali sterowanej cyfrowo, fabryka skupia się na różnych niebezpiecznych urządzeniach do przechowywania, elektronicznych urządzeniach do przechowywania i bezpiecznych pożarach. Większość produktów wytwarzana jest w systemie zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS. Możemy dostarczać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i nadal osiągać najlepsze produkty w celu dopasowania do konkretnych sektorów rynku. Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnych rodzajach klientów. Dzięki ugruntowanej i stabilnej historii, obsługujemy obecnie wszystkie sektory przemysłu i departamenty rządowe, a także ustalamy standardy w zakresie zadowolenia klientów poprzez innowacje i elastyczność w projektowaniu, w połączeniu z wysokiej jakości produkcją i skuteczną usługą dystrybucji od 1998 r. Super Security Ltd sprzedała specjalne szafki na Bliski Wschód, Australię, Nową Zelandię, Wschodnią i południową Azję i Afrykę. Zakład produkcyjny i siedziba firmy mają powierzchnię 20 000 m2 (218,715 m2). Jako dostawca mamy nadzieję chronić środowisko i korzyści dla klientów.

Super Security Equipment Co Ltd ma specjalny profesjonalny dział innowacji, zbudował międzynarodowy przemysł i cel komercyjny "Dla bezpiecznego środowiska!" Mamy wiele patentów na naukę i technologię. Posiadamy dwie bazy produkcyjne, pierwszorzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną, sprzęt testujący i standaryzowany warsztat, a także biuro obsługi, pomieszczenia do życia i relaksu.

Prowizja Super Security Co to "Dla bezpiecznego środowiska!" Zasada serwisu polega na zapewnieniu rozsądnej ceny o wartościowej jakości. Jest to sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

Mając szansę i całą przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i dorosnijmy razem.

OEM/ODM

Super Co., Ltd chroni ludzi, mienie i środowisko od 1998 roku.

Dostarczają produkty i usługi, aby zapewnić utrzymanie najwyższych możliwych standardów w zarządzaniu swoimi zobowiązaniami środowiskowymi.

Naszą Misją jest budowanie trwałych relacji z klientami, poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości, które poprawiają bezpieczeństwo pracy oraz zapewniają zgodność z przepisami BHP i ochrony środowiska.

Ponieważ produkujemy, możemy dostarczyć niestandardowe projekty, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

 

 

Serwis Super Co., Ltd szczegóły:

 • Wycena lub pozyskiwanie

Wyceń bezpośrednio dla (odpowiedź w ciągu 24 godzin)

Wykonaj makiety lub projekty na zapytanie Klienta

Ciągłe podawanie kosztów

Szybka reakcja na wahania kursów walut

 

 • Kontrola jakości

Inspekcja przedprodukcyjna

Inspekcje w trakcie procesu

Inspekcje przed wysyłką

Dla podwykonawców przeprowadzamy audyt fabryki.

 • Orzecznictwo

Obowiązkowa certyfikacja

Testowanie z wyboru w celu ulepszenia produktu

Certyfikacja poprzez uznane na całym świecie testy

 • Opakowania

Standardowy brązowy lub biały karton eksportowy

Pakiet zamówienia LCL - Pakiet skrzynek

Pakowanie stosu z zawieszką

 • Dostawa

Opcje frachtu dostosowane do potrzeb klientów

KIESZONKA NA ZEGAREK

CIF i CNF

DDU

 

 • Konsolidacja

Pojemnik mieszany

Konsolidacja z wielu fabryk

Wysyłka z jednego portu

 

 • Po służbie

Części zamienne oferowane są po otrzymaniu zamówienia na wymianę części

Recenzje asortymentu

Poprawki

Poprawa

 

 

Nie tylko sprzedajemy sprzęt, zwracamy większą uwagę na zapewnienie wysokiej jakości usług.

Historia

Na początku Super Security Co będzie spółką z metalową spółką z Laser Machine Bysprint3015. Jest to zaawansowana rewolucja w dziedzinie innowacji dla maszyny laserowej. Istnieje wiele różnych maszyn do gięcia, przecinarek, wykrawarek, form

Następnie Super Security Co utworzył "dział techniczny". Jest to pierwszy w szczególności dla klientów krajowych po posprzedażnych technik operacyjnych i wskazówek firmy. Możemy samodzielnie opracowywać i rozwijać wyposażenie bezpieczeństwa.

Po tym Super Security Co nauczył się amerykańskiego standardu i technologii, badania FM, OSHA do szaf bezpieczeństwa. Możemy produkować wysokiej jakości szafy do przechowywania chemikaliów i niebezpiecznego magazynowania cieczy.

Wreszcie firma Super Security Co opracowała wiele serii szafek do przechowywania, niebezpiecznych szafek do przechowywania, łatwopalnych szaf bezpieczeństwa, metalowych szaf bezpieczeństwa, PP, szafek medycznych, szafek suszarniczych, suszarni i ognioodpornych.

Nasz zespół

Posiadamy zespół ds. Badań i rozwoju, dla rozwoju nowych techników, zespołu ds. Marketingu w dziale sprzedaży, zespołu obsługi posprzedażnej, aby lepiej służyć naszym klientom.

 • Zespół handlu

Daj profesjonalne sugestie i wsparcie techniczne.

Ponad 80% naszych produktów trafia na rynki światowe, głównie do Ameryki, Europy, Australii, Bliskiego Wschodu i Azji.

Certyfikowany dostawca dla szkół wyższych, chińskiego rządu, chińskiego przemysłu wojskowego.

 • Dział produkcji

Sztywny plan produkcji, procedura, szczegółowe kroki., Takie jak inspekcja przed produkcją, w trakcie kontroli, inspekcje przed wysyłką, dają kwalifikowane certyfikowane produkty

 • Kontrola jakości

Firma ściśle przestrzega norm jakości w procesie pozyskiwania surowców, zapewniania dokładności obróbki, kontroli procesu w zakresie jakości montażu, testowania wydajności dla kompletnej maszyny i symulowanego testu produkcyjnego, aby upewnić się, że żaden produkt nie zostanie wprowadzony do całkowicie spełnia wymagania projektowe.

 • Kontrola R & D

Profesjonalny zespół projektowy poprawia się wraz z rozwojem firmy.

Coraz więcej innowacyjnych koncepcji powstaje z ich bogatego doświadczenia i doskonałych umiejętności. Również dzięki zręcznej i zaawansowanej technologii produkcji powstają różne doskonałe produkty.

Wiele patentów stosuje się w szafach bezpieczeństwa, suchych szafkach i różnych urządzeniach laboratoryjnych.