Dom

SUPER SECURITY LTD

Kilka słów o nas
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
SUPER SECURITY LTD
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
Chiny SUPER SECURITY LTD profil firmy
1 2 3 4 5 6

SUPER SECURITY LTD

Super Security Equipment Co Ltd, firma zajmująca się produkcją na dużą skalę, specjalizuje się w palnych szafach bezpieczeństwa, metalowych szafach bezpieczeństwa, szafkach bezpieczeństwa PP, szafkach medycznych, suszarniach, suszarkach i ognioodpornych. Po wielu latach starań i rozwoju, teraz stajemy się jednym z wiodących producentów i dostawców sprzętu bezpieczeństwa w Chinach. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma międzynarodowymi firmami, instytutami badawczymi i uniwersytetami w Chinach, cieszymy się dobrą reputacją na rynku bezpieczeństwa w kraju i na świecie.

Dzięki zaawansowanemu zespołowi produkcyjnemu i zaawansowanemu sprzętowi do obróbki stali sterowanej cyfrowo, fabryka skupia się na różnych niebezpiecznych urządzeniach do przechowywania, elektronicznych urządzeniach do przechowywania i bezpiecznych pożarach. Większość produktów wytwarzana jest w systemie zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS. Możemy dostarczać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i nadal osiągać najlepsze produkty w celu dopasowania do konkretnych sektorów rynku. Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnych rodzajach klientów. Dzięki ugruntowanej i stabilnej historii, obsługujemy obecnie wszystkie sektory przemysłu i departamenty rządowe, a także ustalamy standardy w zakresie zadowolenia klientów poprzez innowacje i elastyczność w projektowaniu, w połączeniu z wysokiej jakości produkcją i skuteczną usługą dystrybucji od 1998 r. Super Security Ltd sprzedała specjalne szafki na Bliski Wschód, Australię, Nową Zelandię, Wschodnią i południową Azję i Afrykę. Zakład produkcyjny i siedziba firmy mają powierzchnię 20 000 m2 (218,715 m2). Jako dostawca mamy nadzieję chronić środowisko i korzyści dla klientów.

Super Security Equipment Co Ltd ma specjalny profesjonalny dział innowacji, zbudował międzynarodowy przemysł i cel komercyjny "Dla bezpiecznego środowiska!" Mamy wiele patentów na naukę i technologię. Posiadamy dwie bazy produkcyjne, pierwszorzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną, sprzęt testujący i standaryzowany warsztat, a także biuro obsługi, pomieszczenia do życia i relaksu.

Prowizja Super Security Co to "Dla bezpiecznego środowiska!" Zasada serwisu polega na zapewnieniu rozsądnej ceny o wartościowej jakości. Jest to sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

Mając szansę i całą przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i dorosnijmy razem.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : SSL

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 10-100 Million

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

Na początku Super Security Co będzie spółką z metalową spółką z Laser Machine Bysprint3015. Jest to zaawansowana rewolucja w dziedzinie innowacji dla maszyny laserowej. Istnieje wiele różnych maszyn do gięcia, przecinarek, wykrawarek, form

Następnie Super Security Co utworzył "dział techniczny". Jest to pierwszy w szczególności dla klientów krajowych po posprzedażnych technik operacyjnych i wskazówek firmy. Możemy samodzielnie opracowywać i rozwijać wyposażenie bezpieczeństwa.

Po tym Super Security Co nauczył się amerykańskiego standardu i technologii, badania FM, OSHA do szaf bezpieczeństwa. Możemy produkować wysokiej jakości szafy do przechowywania chemikaliów i niebezpiecznego magazynowania cieczy.

Wreszcie firma Super Security Co opracowała wiele serii szafek do przechowywania, niebezpiecznych szafek do przechowywania, łatwopalnych szaf bezpieczeństwa, metalowych szaf bezpieczeństwa, PP, szafek medycznych, szafek suszarniczych, suszarni i ognioodpornych.

Usługowe

Super Co., Ltd chroni ludzi, nieruchomości i środowisko od 1998 roku.

Dostarcz produkty i usługi, aby zapewnić utrzymanie najwyższych możliwych standardów w zarządzaniu swoimi zobowiązaniami w zakresie ochrony środowiska.

Naszą misją jest budowanie trwałych relacji z klientami poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości, które poprawiają bezpieczeństwo w miejscu pracy i zapewniają zgodność z przepisami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Ponieważ produkujemy, możemy dostarczać niestandardowe projekty dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Service of Super Co., Ltd szczegóły:

 • Cytuj lub pozyskiwanie

Cytuj bezpośrednio (odpowiedź w ciągu 24 godzin)

Sporządź makietę lub projekty jako zapytania klienta

Ciągle daje koszty

Szybka reakcja na wahania kursów walut

 • Kontrola jakości

Kontrola wstępna

W trakcie kontroli procesu

Inspekcje przed wysyłką

W przypadku podwykonawców audyt fabryki.

 • Orzecznictwo

Obowiązkowa certyfikacja

Testowanie z wyboru w celu podniesienia produktu

Certyfikacja poprzez uznane na całym świecie testy

 • Opakowanie

Standardowy brązowy lub biały karton eksportowy

Pakiet zamówienia LCL - Pakiet skrzynki

Układaj opakowanie za pomocą zawieszki

 • Dostawa

Opcje transportu dla klientów

KIESZONKA NA ZEGAREK

CIF i CNF

DDU

 • Konsolidacja

Mieszany pojemnik

Konsolidacja z wielu fabryk

Wysyłka z jednego portu

 • Po służbie

Części zamienne oferowane są po otrzymaniu zamówienia wymiany części

Oceny zakresu

Poprawki

Poprawa

Nie tylko sprzedajemy sprzęt, zwracamy większą uwagę na zapewnienie wysokiej jakości usług.

Firma Zespół

Posiadamy zespół ds. Badań i rozwoju, dla rozwoju nowych techników, zespołu ds. Marketingu w dziale sprzedaży, zespołu obsługi posprzedażnej, aby lepiej służyć naszym klientom.

 • Zespół handlu

Daj profesjonalne sugestie i wsparcie techniczne.

Ponad 80% naszych produktów trafia na rynki światowe, głównie do Ameryki, Europy, Australii, Bliskiego Wschodu i Azji.

Certyfikowany dostawca dla szkół wyższych, chińskiego rządu, chińskiego przemysłu wojskowego.

 • Dział produkcji

Sztywny plan produkcji, procedura, szczegółowe kroki., Takie jak inspekcja przed produkcją, w trakcie kontroli, inspekcje przed wysyłką, dają kwalifikowane certyfikowane produkty

 • Kontrola jakości

Firma ściśle przestrzega norm jakości w procesie pozyskiwania surowców, zapewniania dokładności obróbki, kontroli procesu w zakresie jakości montażu, testowania wydajności dla kompletnej maszyny i symulowanego testu produkcyjnego, aby upewnić się, że żaden produkt nie zostanie wprowadzony do całkowicie spełnia wymagania projektowe.

 • Kontrola R & D

Profesjonalny zespół projektowy poprawia się wraz z rozwojem firmy.

Coraz więcej innowacyjnych koncepcji powstaje z ich bogatego doświadczenia i doskonałych umiejętności. Również dzięki zręcznej i zaawansowanej technologii produkcji powstają różne doskonałe produkty.

Wiele patentów stosuje się w szafach bezpieczeństwa, suchych szafkach i różnych urządzeniach laboratoryjnych.

KONTAKT

Adres: Strefa rozwoju gospodarczego Hongshan, miasto Wuxi, prowincja Jiangsu.

Adres fabryczne:Strefa rozwoju gospodarczego Hongshan, miasto Wuxi, prowincja Jiangsu.