Dom

SUPER SECURITY LTD

Profil firmy
Super Security Equipment Co Ltd, firma zajmująca się produkcją na dużą skalę, specjalizuje się w palnych szafach bezpieczeństwa, metalowych szafach bezpieczeństwa, szafkach bezpieczeństwa PP, szafkach medycznych, suszarniach, suszarkach i ognioodpornych. Po wielu latach starań i rozwoju, teraz stajemy się jednym z wiodących producentów i dostawców sprzętu bezpieczeństwa w Chinach. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma międzynarodowymi firmami, instytutami badawczymi i uniwersytetami w Chinach, cieszymy się dobrą reputacją na rynku bezpieczeństwa w kraju i na świecie.

Dzięki zaawansowanemu zespołowi produkcyjnemu i zaawansowanemu sprzętowi do obróbki stali sterowanej cyfrowo, fabryka skupia się na różnych niebezpiecznych urządzeniach do przechowywania, elektronicznych urządzeniach do przechowywania i bezpiecznych pożarach. Większość produktów wytwarzana jest w systemie zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS. Możemy dostarczać produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i nadal osiągać najlepsze produkty w celu dopasowania do konkretnych sektorów rynku. Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnych rodzajach klientów. Dzięki ugruntowanej i stabilnej historii, obsługujemy obecnie wszystkie sektory przemysłu i departamenty rządowe, a także ustalamy standardy w zakresie zadowolenia klientów poprzez innowacje i elastyczność w projektowaniu, w połączeniu z wysokiej jakości produkcją i skuteczną usługą dystrybucji od 1998 r. Super Security Ltd sprzedała specjalne szafki na Bliski Wschód, Australię, Nową Zelandię, Wschodnią i południową Azję i Afrykę. Zakład produkcyjny i siedziba firmy mają powierzchnię 20 000 m2 (218,715 m2). Jako dostawca mamy nadzieję chronić środowisko i korzyści dla klientów.

Super Security Equipment Co Ltd ma specjalny profesjonalny dział innowacji, zbudował międzynarodowy przemysł i cel komercyjny "Dla bezpiecznego środowiska!" Mamy wiele patentów na naukę i technologię. Posiadamy dwie bazy produkcyjne, pierwszorzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną, sprzęt testujący i standaryzowany warsztat, a także biuro obsługi, pomieszczenia do życia i relaksu.

Prowizja Super Security Co to "Dla bezpiecznego środowiska!" Zasada serwisu polega na zapewnieniu rozsądnej ceny o wartościowej jakości. Jest to sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

Mając szansę i całą przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i dorosnijmy razem.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Na początku Super Security Co będzie spółką z metalową spółką z Laser Machine Bysprint3015. Jest to zaawansowana rewolucja w dziedzinie innowacji dla maszyny laserowej. Istnieje wiele różnych maszyn do gięcia, przecinarek, wykrawarek, form

Następnie Super Security Co utworzył "dział techniczny". Jest to pierwszy w szczególności dla klientów krajowych po posprzedażnych technik operacyjnych i wskazówek firmy. Możemy samodzielnie opracowywać i rozwijać wyposażenie bezpieczeństwa.

Po tym Super Security Co nauczył się amerykańskiego standardu i technologii, badania FM, OSHA do szaf bezpieczeństwa. Możemy produkować wysokiej jakości szafy do przechowywania chemikaliów i niebezpiecznego magazynowania cieczy.

Wreszcie firma Super Security Co opracowała wiele serii szafek do przechowywania, niebezpiecznych szafek do przechowywania, łatwopalnych szaf bezpieczeństwa, metalowych szaf bezpieczeństwa, PP, szafek medycznych, szafek suszarniczych, suszarni i ognioodpornych.

SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : SSL

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 10-100 Million

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Łatwopalna szafa do przechowywania na sprzedaż dobra jakość Łatwopalna szafa do przechowywania na sprzedaż dobra jakość Łatwopalna szafa do przechowywania na sprzedaż dobra jakość Łatwopalna szafa do przechowywania na sprzedaż